www.polskie-zabawki.pl
+48 669 899 778 sklep@polskie-zabawki.pl

Klocki MARIO-INEX – przestrzenne wafle

klocki-wafle-2-kg-przestrzenne

Klocki przestrzenne, zwane potocznie waflami, goframi lub klockami waflowymi to znane i lubiane przez dzieci klocki. Są bardzo popularne w przedszkolach.

Klocki te, wyprodukowane w polskiej fabryce zabawek, zapewniają dzieciom nie tylko fascynującą zabawę, lecz także bezpieczeństwo dzięki przestrzeganiu przez producenta wysokich norm europejskich. Najpopularniejszym produktem są klocki podstawowe, kwadratowe sprzedawane w kilogramowych porcjach. W jednym kilogramie mieści się od 49 do 50 klocków, niemniej nie każdy sprzedawca określa ilość lub kolor pakowanych klocków.

W sklepie POLSKIE ZABAWKI jest w tym względzie wybór. Można zakupić klocki na wagę w ilości 50 sztuk – w 1 kilogramowym zestawie czterech kolorów, lub w poszczególnych kolorach: wafle żółte, czerwone, niebieskie i zielone w określonej ilości sztuk.

Pojedynczy klocek jest dość duży, jego rozmiar prezentuje grafika:

Klocki edukacyjne

Klocki są bardzo twórcze. Chociaż w tym zestawie występują tylko klocki podstawowe, to budowle i konstrukcje, które mogą powstać są ograniczone tylko i wyłącznie wyobraźnią dziecka i… rodziców. Klocki na pewno zapewnią dziecku wiele godzin budującej i edukującej zabawy.

Oczywiście, tak jak przy klockach K1, chcemy się podzielić opiniami klientów:

zadowolenie100% polecam,dziekuje i pozdrawiam!!!!!!

sprawna i szybka obsługa, klocki rewelacyjne!!

wszystko ok.bardzo fajne klocki dokładnie takie jak na zdjęciu POLECAM

REWELACJA!!! Klocki super, szybkość transakcji wzorowa. Jak zwykle jestem BARDZO ZADOWOLONA. Serdeczne dziękuję i oczywiście POLECAM!!!

Allegrowicz godny polecenia szybko i profesjonalnie. Dobry i miły kontakt,oraz towar bardzo wysokiej jakości. Mój synek poprostu jest zachywcony tymi klockami

(zachowaliśmy oryginalną pisownię komentarzy)

 

Obserwuj nasz blog, niedługo podzielimy się opinią o zestawach zawierających klocki wafle i dodatkowe elementy do zabawy.