www.polskie-zabawki.pl
+48 669 899 778 sklep@polskie-zabawki.pl

WAFLE MINI – najnowsze klocki konstrukcyjne dla dzieci

Prezentujemy klocki prosto z linii produkcyjnej – WAFLE MINI! Rewelacyjne klocki przestrzenne (wafle) w super rozmiarze 3,5 x 3,5 cm każdy! Ich wykonanie i jakość robi wrażenie. Jest to produkt firmy, która produkuje także tradycyjne wafle dla dzieci (o wymiarach 10,5 x 10,5 cm), a jego jakość tylko potwierdza renomę Marionexu.

00

08

Jesteśmy mile zaskoczeni jak łatwo buduje się z tych klocków. A z klockami mamy już trochę do czynienia… Każdy klocek jest wykonany z miękkiego plastiku, przypominającego nieco twardą gumę. Ta właściwość sprawia, że mimo stosunkowo małych rozmiarów wafli, umiejscowienie ich na właściwym miejscu naszej budowli nie sprawia problemu a wręcz ułatwia budowanie. Tworzywo jest przyjemne w dotyku. W odróżnieniu od standardowych wafli (10,5 x 10,5 cm), gdzie wnętrze jest puste, klocki MINI WAFLE są wykonany w całości z tworzywa.

07

06

Być może zastanawiający jest rozmiar klocków. Czy nie są zbyt małe? Absolutnie! Wielkość to tym razem zaleta klocków! Niesie to za sobą także pewne korzyści. Otóż dysponująć wielką ilością elementów można doskonale zająć małego budowniczego zabawą i nie potrzeba do tego dużej powierzchni. Nie zajmują dużo miejsca na półce ani np. w bagażniku samochodu jadącego na wakacje… Pod tym względem są podobne do klocków Hemar „K1″ gdzie ilość klocków np. na 1 kg jest b. duża – ponad 400 sztuk co daje równie dużo możliwości zabawy gdy ma się ograniczone miejsce.

03

02

01

Klocki przygotowane są w pięciu wariantach. Dostępne opakowania wielokolorowych wafli mini to trzy rodzaje w plastikowych pudełku (35, 70 i 140 elementów) oraz dwa większe kartonowe opakowania (300 i 500 elementów).  Każde opakowanie zawiera podstawowe klocki wafle mini, różnią się jedynie ilością elementów i rodzajem opakowania (sztywny plastikowy przeźroczysty box lub dla większych zestawów – kolorowy solidny kartonik). W każdym zestawie znajduje się mini książeczka z przykładowymi budowlami z klocków wafle mini. Zapewne mniejsze zestawy częściej znajdą miejsce na naszych domowych półkach a większe będą odpowiednimi zabawkami dla przedszkoli,  gdzie zapotrzebowanie na klocki może być o wiele większe.

05

04

Wielkość klocków sprawia, że poza świetną zabawą dla dzieciaków mogą one być także świetną zabawką dla rodziców :) Można z nich zbudować np. rzeczy przydatne w codziennym „biurowym” życiu, np. podstawki na wizytówki, koszyczek na długopisy… (wiemy o czym mówimy, bo próbowaliśmy…). Oczywiście zbuduje się także cokolwiek co podpowie nam wyobraźia i co ma być fajne i kolorowe…

A teraz… trochę oglądania:

wafle-mini-35

wafle-mini-70

wafle-mini-140

wafle-mini-300

mini-wafle-500

PS
z tego co wiemy, te małe wafle można także łączyć z ich starszymi „braćmi” klockami o bokach 10,5cm, i podobno niedługo będą dostępne nowe elementy…